NAŠE REALIZÁCIE

Pozrite si ukážky z našich realizácií a hodnotenia našich spokojných zákazníkov.

Kompletné riešenia zdravotníckych zariadení od návrhu až po realizáciu.

Viac referencíí
viac
Lavice do čakární nemocníc po celom Slovensku
 
Lavice do čakární nemocníc po celom Slovensku
 

SVET ZDRAVIA a.s.

Celoslovenská sieť polikliník a nemocníc


POVEDALI O NÁS: "V rámci revitalizácie sme potrebovali nové lavice do čakární našich polikliník na celom Slovensku. Verejnú súťaž vyhrala firma Rstudio, s.r.o. Konateľ pán Rehák našu objednávku vylepšil tým, že pod operadlami vytvoril priestor na reklamný banner pre logo našej spoločnosti. Lavice úspešne prešli záťažovým testom  – umiestnili sme ich v obchodnom centre, v niekoľkých lekárňach, dokonca aj na verejnom priestranstve - autobusovej stanici v Košiciach, kde boli ukotvené do chodníka kvôli odcudzeniu. Dnes je v čakárňach našich polikliník a nemocníc cca 2300 lavíc od pána Reháka, ktorý je aj priamy výrobca. Naši klienti sú so sedením nadmieru spokojní a preto do každej našej novej nemocnice zaobstarávame lavice z Rstudio."


Všetky fotky z realizácie

Lavice do čakární nemocnice
 

Fakultná nemocnica

Trenčín


POVEDALI O NÁS: "Firmu Rstudio sme oslovili so žiadosťou o výrobu lavíc do čakárne. Chodbové priestory našej nemocnice postupne prechádzajú potrebnou renováciou, vďaka čomu chceme zabezpečiť pohodlné a komfortné sedenie pre našich pacientov. Za partnera sme si vybrali práve Rstudio, nakoľko nám vždy boli ochotní vyrobiť lavice včas a aj rôznych prevedeniach podľa našich požiadaviek.  Lavice z ich vlastnej výroby majú pre nás viacero benefitov, nakoľko sú ľahko udržiavateľné, kvalitne spracované a hlavne neodierajú steny našej nemocnice. Musím pochváliť aj veľmi promptné odpovede na naše otázky. Niektoré z lavíc používame už dlhšie a sme s nimi aj s odstupom času veľmi spokojní. Sme radi,  že sme našli tak spoľahlivého partnera a odporúčame ho každému, kto hľadá profesionálnu spoluprácu s kvalitnými službami."


Všetky fotky z realizácie

Lavice do čakární nemocnice
 
Plastové lavice do čakárne
 
Plastové lavice do čakárne
 

Stredná zdravotnícka škola

Michalovce


POVEDALI O NÁS: "Na spoločnosť Rstudio sme sa obrátili vďaka pozitívnemu odporúčaniu od siete nemocníc SVET ZDRAVIA, s ktorou úzko spolupracujeme. V rámci postupnej rekonštrukcie celej budovy školy sme potrebovali zrenovovať aj sedenie v priestoroch chodieb. Oceňujeme rýchlu a ústretovú komunikáciu, ako aj zaslanie vzoriek plastov, čo nám veľmi pomohlo v rozhodovaní. Sme veľmi spokojní nielen s kvalitným konštrukčným prevedením a stabilitou lavíc, ale aj s ich ľahkou hygienickou údržbou. Spolupráca s firmou Rstudio splnila naše očakávania a hodnotíme ju veľmi pozitívne. Môžeme ju odporučiť každému ako garanciu kvalitných produktov, spoľahlivých služieb a profesionálneho prístupu."


Všetky fotky z realizácie

Plastové lavice do čakárne
 

Chemosvit a.s.

Svit


POVEDALI O NÁS: "Sme radi, že sme objednali od firmy Rstudio plastové lavičky do čakárne, ktorých oceľová konštrukcia je celozváraná, čo zabezpečuje pevnosť a stabilitu. Vyslovujem veľkú spokojnosť s prevedením, dĺžkou výroby, a taktiež s bezproblémovým dodaním. Celý obchod prebehol profesionálne. Môžeme len odporúčať."


Všetky fotky z realizácie

Plastové lavice do čakárne
 
Návrh a zariadenie ambulantných priestorov
 
Návrh a zariadenie ambulantných priestorov
 

MEDELIP s.r.o. Bratislava

Detská ambulancia


POVEDALI O NÁS: „Na základe pozitívnej skúsenosti s firmou Rstudio pri zariaďovaní ambulancie pre dospelých som sa rozhodol osloviť pána Kulicha aj pri zariadení ambulancie pre deti. Oceňujeme hlavne jeho ochotu pri komunikácii a konzultácii návrhov a následne precízne zakomponovanie všetkých mojich potrieb a požiadaviek do 3D vizualizácií. Ambulanciu, ktorú nám navrhli a zrealizovali, splnila opäť moje očakávania a vďaka praktickým odporúčaniam prišlo pri práci k zjednodušeniu viacerých každodenných úkonov.  Veľmi oceňujem kvalitu nábytku, funkčnosť prevedenia a prispôsobenie mojim špecifickým lekárskym potrebám. Opäť pozitívne hodnotíme dodržanie sľúbených termínov, priebeh celej realizácie, ako aj samotný finálny výsledok. Sme nadmieru spokojní a radi odporúčame spoločnosť Rstudio ďalej, nakoľko konečná cena za nábytok zodpovedá komplexným službám a kvalite nábytku.“


Všetky fotky z realizácie

Koženkové lavice do čakárne
 

Detská ambulancia

Abrahám


POVEDALI O NÁS: "Spoločnosť Rstudio mi do čakárne dodala kvalitné lavičky, pričom pozitívne reakcie boli aj zo strany detských pacientov, nakoľko priestor v čakárni bol príjemne farebne zladený. Už prvotná komunikácia, či už cez telefonická alebo emailová, bola veľmi príjemná. Rada by som vyzdvihla pevnú konštrukciu, pohodlné sedenie a cenu, nakoľko mám ešte jednu ambulanciu, ktorej čakáreň som zariaďovala v minulosti. Pomer kvality a ceny vyznieva v prospech pre lavice Rstudio."

 


Všetky fotky z realizácie

Koženkové lavice do čakárne
 
Plastové lavice do čakárne
 
Plastové lavice do čakárne
 

Obecný úrad

Jablonec


POVEDALI O NÁS: "S nákupom vo vašej firme sme boli spokojní. Stretli sme sa s profesionálnym prístupom, kvalitným výrobkom za bezkonkurenčnú cenu. Vopred dohodnuté podmienky boli dodržané. Rýchla dodacia lehota. Stretli sme sa s flexibilnosťou, rýchlosťou a presnosťou. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Vaši spokojní zákazníci."

 


Všetky fotky z realizácie

Plastové lavice do čakárne
 

Dom dôchodcov Oáza staroby

Dudince - Merovce


POVEDALI O NÁS: "Viacmiestne plastové lavice vo variante 3 miest na sedenie sú dennodenne využívané v spoločných priestoroch klientmi a návštevami. Hodnotíme ich veľmi pozitívne, nakoľko sú praktické, stabilné a to je pre našich klientov veľmi dôležité. Samozrejme oceňujeme ergonomický sedák a operák lavice vyrobený z platu, ktorý je pohodlný a veľmi dobre sa dá udržiavať po hygienickej stránke."


Všetky fotky z realizácie

Plastové lavice do čakárne
 
Plastové lavice do čakárne
 
Plastové lavice do čakárne
 

Dolnooravská nemocnica s poliklinikou

Dolný Kubín


POVEDALI O NÁS: "S dodanými plastovými lavicami sme spokojní, konštrukcia lavíc je pevná, plastové sedáky sú taktiež pevné, v chrbtovej časti sa nehojdajú a tým, že kovové nohy v tvare T sú dostatočne dlhé, tým pádom sú vzdialené od steny a neodierajú maľovku stien. Pri porovnaní cien s ostatnými 4 dodávateľmi plastových lavíc vyšla firma R Studio najlepšie - má najnižšie ceny pri veľmi dobrej kvalite ponúkaných plastových lavíc do čakární.

 


Všetky fotky z realizácie

Drevené a látkové lavice do čakárne
 

Základná umelecká škola Jána Cikkera

Banská Bystrica


POVEDALI O NÁS: "Zakúpené lavice esteticky a účelne obohacujú chodby pred triedami v našej Základnej umeleckej škole. Sú pohodlné s pevnou stavbou, žiaci i rodičia si ich pochvaľujú."

 

 


Všetky fotky z realizácie

Drevené a látkové lavice do čakárne