SLUŽBY

Starostlivosť od návrhu až po dlhodobý servis

Zameriavame sa na kvalitné riešenia všetkých Vašich potrieb

Zaujíma ma viacKontakt
viac

3D NÁVRH – REALISTICKÁ VIZUALIZÁCIA

Spájame vaše požiadavky s našimi nápadmi


Aby sme vedeli vytvoriť vašu novú ambulanciu či čakáreň, je pre nás dôležité, aby sme sa stretli osobne, porozprávali sa o vašich predstavách a spoznali vašu osobnosť. Pri stretnutí si spolu prejdeme výber farieb, materiálov, riešení a možností a dohodneme si vašu predstavu. Na základe stretnutia náš dizajnér vytvorí 3D grafický profesionálny návrh. Zameriame na rozmiestnenie nábytku, ergonómiu priestoru, aby spĺňal vaše požiadavky a bol funkčný. Do návrhu zapracujeme aj naše dizajnové vylepšenia overené rokmi praxe. Vizualizácie vám radi odprezentujeme osobne. Preberieme spolu s projektovým manažérom prípadné zmeny, odpovieme na otázky a všetko zapracujeme do finálnej 3D realistickej vizualizácie, ktorú následne naceníme.


CHCEM VIZUALIZÁCIU AMBULANTNÝCH PRIESTOROV

VÝROBA NÁBYTKU NA MIERU

Tím profesionálov, kvalitné stroje a materiály


Po schválení návrhu začíname meniť predstavu na realitu. Tím skúsených technikov odštartuje proces výroby nábytku. Vďaka špičkovým výrobným programom a strojom značky Homag vyrábame prvotriedny nábytok do ambulancie. Základom sú kvalitné stroje a materiály. V Rstudiu pracujeme s exkluzívnymi značkami materiálov, ktoré používame pri výrobe. Medzi nimi sú značky s výberovou kvalitou a nadčasovým dizajnom – Egger, Kronospan a Kaindl, rokmi overené materiály s dlhou životnosťou.  Významnou časťou nášho nábytku na mieru je kovanie s doživotnou zárukou značky Blum a Hettich. Nárezové plány archivujeme, aby sme v prípade záujmu o podobný nábytok, otvorenie novej ambulancie, mali návrhy k dispozícii. Týmto spôsobom podporujeme dlhoročné partnerstvá s našimi zákazníkmi.


MÁM ZÁUJEM O KVALITNÝ NÁBYTOK NA MIERU

Dodanie a montáž

Vlastný tím profesionálnych montážnikov


Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby. Nábytok do ambulancie či čakárne vám bezpečne dovezieme. Máme vlastnú prepravu, vďaka ktorej vám nábytok dovezieme na vami určené miesto. Náš profesionálny tím interných montážnikov zabezpečí odbornú montáž nábytku, ktorá dokáže predĺžiť jeho funkčnosť a životnosť. Komplexné vybavenie technikov a roky skúseností sú našou pridanou hodnotou. Výroba nábytku na mieru nie je záležitosťou pár dní, preto vám vždy oznámime reálne termíny dodania a montáže objednaného nábytku. Za našimi komplexnými službami stojí tím ľudí, ktorý sa postará o to, aby ste čo najskôr mohli pracovať v nových moderných priestoroch.


CHCEM SPOĽAHLIVÉ DODANIE A MONTÁŽ

SERVIS SO ZODPOVEDNÝM PRÍSTUPOM

Riešenia namiesto výhovoriek


Naša spolupráca sa nekončí pri odovzdaní a zmontovaní nábytku. Dlhoročné partnerstvá si s našimi klientmi udržiavame vďaka dlhodobému servisu a zodpovednému prístupu k prípadným problémom. Po skončení záruky nestrácame záujem o vaše požiadavky. Podáme vám pomocnú ruku a dodáme riešenia. Skontrolujeme stav nábytku do ambulancie, aby slúžil dlhé roky. Sme tu pre vás, stačí zavolať. Vieme, že pri používaní nového nábytku na pracovisku sa môže stať, že budete potrebovať nové koliesko na kancelársku stoličku. Či nový kus nábytku v rovnakom dizajne, lebo úložného priestoru nie je nikdy dosť. My sme tu preto, aby sme prípadný problém vyriešili bez zbytočných výhovoriek. Zodpovedne a ústretovo.


HĽADÁM DLHODOBÝ SPOĽAHLIVÝ SERVIS