SLUŽBY

O všetko sa postaráme. Ušetríme vám čas a energiu vďaka kompletným službám.

Od návrhu až po realizáciu a dlhodobú starostlivosť o našich klientov.

Máte otázku?
viac

KONZULTÁCIA A PORADENSTVO

Prvé stretnutie, nápady a riešenia


Na našom prvom stretnutí s vami preberieme všetky vaše predstavy a naše návrhy. Spoločne nájdeme spôsob ako vytvoriť zdravé pracovisko pre vašich zamestnancov a pomôžeme vám s budovaním firemnej identity. Stretnutie môže prebehnúť u nás v showroome alebo vo vašich priestoroch. V showroome máme ukážky nábytku z našej výroby, ktorý si pri stretnutí môžete rovno prezrieť a rozhodnúť sa, ktorý materiál alebo farba sú vám sympatické. Naši dizajnéri vám radi poradia najlepšie riešenie pre vaše potreby.


DOHODNITE SI KONZULTÁCIU

SPACE PLAN

Ergonómia na pracovisku - efektívne usporiadanie priestoru


Neviete si rady s výberom nábytku a jeho dispozičným rozmiestnením u vás v kancelárii? Naše dlhoročné skúsenosti s ergonómiou – správnym a efektívnym usporiadaním a výberom nábytku na pracovisku, vám pomôžu vytvoriť pracovný priestor, v ktorom sa budú vaši zamestnanci a vy cítiť dobre. Vytvoríme plán a na základe vašich predstáv a našich skúseností vznikne bezpečné, praktické a produktívne miesto pre prácu.


POTREBUJEM PORADIŤ S ERGONÓMIOU

DIZAJN PRIESTOROV

Vyzdvihnutie firemnej identity podľa dizajn manuálu


Náš tím interiérových dizajnérov sa postará o to, aby sa z vášho interiéru stalo moderné pracovné miesto s vlastnou firemnou identitou. Vyrábame praktický nábytok, ktorý má nadčasový dizajn a pracovisku dodá progresívny vzhľad. Dizajnéri vám poradia ako elegantne zakomponovať do interiéru moderné technológie, pozdvihnú ekologické aspekty a prispôsobia návrhy vášmu dizajn manuálu. Pomocnú ruku podáme nielen pri výbere nábytku, ale celkovom dizajne pracoviska od vhodnej farebnosti, obkladov stien až po doplnky.


Potrebujem vytvoriť dizajn interiéru

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Na detailoch záleží


Moderná a zdravá ambulancia potrebuje okrem kvalitného nábytku aj niečo naviac. Naši dizajnéri už pri návrhoch myslia na dizajnové, ale mnohokrát nápomocné doplnky, ktoré obohatia každé pracovné miesto. V prípade nadmerného hluku oceníte akustické prvky, pri budovaní firemnej identity napomôže 3D logo, na pracovných stoloch sú praktickým pomocníkom vaulty alebo iné doplnky, ako úchytky na káble. Postaráme sa o zaujímavé obklady stien, ekologické machové steny i LED podsvietenie.


MÁM ZÁUJEM O DOPLNKOVÉ SLUŽBY

3D NÁVRH – REALISTICKÁ VIZUALIZÁCIA

Spájame vaše požiadavky s našimi nápadmi


Aby sme vedeli vytvoriť vašu novú ambulanciu či čakáreň, je pre nás dôležité, aby sme sa stretli osobne, porozprávali sa o vašich predstavách a spoznali vašu osobnosť. Pri stretnutí si spolu prejdeme výber farieb, materiálov, riešení a možností a dohodneme si vašu predstavu. Na základe stretnutia náš dizajnér vytvorí 3D grafický profesionálny návrh. Zameriame na rozmiestnenie nábytku, ergonómiu priestoru, aby spĺňal vaše požiadavky a bol funkčný. Do návrhu zapracujeme aj naše dizajnové vylepšenia overené rokmi praxe. Vizualizácie vám radi odprezentujeme osobne. Preberieme spolu s projektovým manažérom prípadné zmeny, odpovieme na otázky a všetko zapracujeme do finálnej 3D realistickej vizualizácie, ktorú následne naceníme.


CHCEM VIZUALIZÁCIU AMBULANTNÝCH PRIESTOROV

VÝROBA NÁBYTKU NA MIERU

Tím profesionálov, kvalitné stroje a materiály


Po schválení návrhu začíname meniť predstavu na realitu. Tím skúsených technikov odštartuje proces výroby nábytku. Vďaka špičkovým výrobným programom a strojom značky Homag vyrábame prvotriedny nábytok do ambulancie. Základom sú kvalitné stroje a materiály. V Rstudiu pracujeme s exkluzívnymi značkami materiálov, ktoré používame pri výrobe. Medzi nimi sú značky s výberovou kvalitou a nadčasovým dizajnom – Egger, Kronospan a Kaindl, rokmi overené materiály s dlhou životnosťou.  Významnou časťou nášho nábytku na mieru je kovanie s doživotnou zárukou značky Blum a Hettich. Nárezové plány archivujeme, aby sme v prípade záujmu o podobný nábytok, otvorenie novej ambulancie, mali návrhy k dispozícii. Týmto spôsobom podporujeme dlhoročné partnerstvá s našimi zákazníkmi.


MÁM ZÁUJEM O KVALITNÝ NÁBYTOK NA MIERU

Dodanie a montáž

Vlastný tím profesionálnych montážnikov


Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby. Nábytok do ambulancie či čakárne vám bezpečne dovezieme. Máme vlastnú prepravu, vďaka ktorej vám nábytok dovezieme na vami určené miesto. Náš profesionálny tím interných montážnikov zabezpečí odbornú montáž nábytku, ktorá dokáže predĺžiť jeho funkčnosť a životnosť. Komplexné vybavenie technikov a roky skúseností sú našou pridanou hodnotou. Výroba nábytku na mieru nie je záležitosťou pár dní, preto vám vždy oznámime reálne termíny dodania a montáže objednaného nábytku. Za našimi komplexnými službami stojí tím ľudí, ktorý sa postará o to, aby ste čo najskôr mohli pracovať v nových moderných priestoroch.


CHCEM SPOĽAHLIVÉ DODANIE A MONTÁŽ

SERVIS SO ZODPOVEDNÝM PRÍSTUPOM

Riešenia namiesto výhovoriek


Naša spolupráca sa nekončí pri odovzdaní a zmontovaní nábytku. Dlhoročné partnerstvá si s našimi klientmi udržiavame vďaka dlhodobému servisu a zodpovednému prístupu k prípadným problémom. Po skončení záruky nestrácame záujem o vaše požiadavky. Podáme vám pomocnú ruku a dodáme riešenia. Skontrolujeme stav nábytku do ambulancie, aby slúžil dlhé roky. Sme tu pre vás, stačí zavolať. Vieme, že pri používaní nového nábytku na pracovisku sa môže stať, že budete potrebovať nové koliesko na kancelársku stoličku. Či nový kus nábytku v rovnakom dizajne, lebo úložného priestoru nie je nikdy dosť. My sme tu preto, aby sme prípadný problém vyriešili bez zbytočných výhovoriek. Zodpovedne a ústretovo.


HĽADÁM DLHODOBÝ SPOĽAHLIVÝ SERVIS