KTO SME?

Sme slovenská rodinná firma, ktorá už viac ako 25 rokov tvorí interiéry.

Pomáhame našim zákazníkom vytvárať prostredie, ktoré mení ich život k lepšiemu.

Pridaj sa k nám
viac

VYTVÁRAME FUNKČNÉ A MODERNÉ INTERIÉRY

Keď kvalitný nábytok dopĺňajú tie správne služby


Vďaka tomu, že v Rstudiu pracujeme ako jeden tím, je naša vízia jasná. Vytvárať nielen kvalitný a reprezentatívny nábytok do zdravotníckych priestorov, ale najmä funkčné a praktické interiéry. Navyše, vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru, môžu naši zákazníci pracovať príjemne, nerušene a zdravo každý deň. Hodnoty rodinnej firmy a vzájomná spolupráca, ktorú prinášame do každej zákazky, vytvárajú motivujúce a efektívne pracovné prostredie.


CHCEM INTERIÉR OD VÁS

PÍŠEME SVOJ VLASTNÝ PRÍBEH

Keď sa spojí poctivá práca a rodinná atmosféra


Práve to sú najdôležitejšie hodnoty, na ktorých vzniklo v roku 1995 Rstudio. Vaše predstavy a požiadavky boli od začiatku pre nás palivom férového podnikania, vďaka čomu sme dozreli až do dnešnej podoby. Naša cesta však nekončí, práve naopak. Každý nový interiér je pre celý náš tím príležitosťou na využitie našich dlhoročných skúseností v prospech zákazníka. Práve preto sa vždy tešíme na nové výzvy, ktoré nás motivujú k napredovaniu.


Zaujímajú ma Vaše služby

HODNOTY A SPOLOČNÉ NÁPADY

Tak u nás vzniká každý jeden interiér


Presne ako puzzle. Postupne skladáme dielik po dieliku, až pokiaľ do seba všetko zapadne a vznikne jedinečný obraz, ktorý vyskladáme radi i pre vás. Vaša spokojnosť je vizitkou našej práce. Preto je pre nás dôležité nadviazať už od základov spoluprácu, pri ktorej sa môžete spoľahnúť na našu férovosť, otvorenosť, spoľahlivosť a termíny, ktoré dodržiavame. To je jasná odpoveď na to, prečo sa zákazníci stávajú našimi dlhoročnými obchodnými partnermi.


Takú spoluprácu hľadám

TÍM, KTORÝ PREKONÁ VŠETKY BARIÉRY

Výnimočnosť jednotlivcov spájame v silný celok


Hoci sme každý odborníkom na inú oblasť, spolu vytvárame celok, vďaka ktorému vzniká nábytkový dizajn s jedinečným rukopisom. Svoj diel práce tak prikladáme ku každej zákazke s vedomím jasného cieľa. Spokojný zákazník s úsmevom na tvári v príjemnom pracovnom priestore, do ktorého vkročí každé ráno s chuťou. Vzájomná spolupráca a rodinné prostredie je to, čo vytvára z našich produktov a služieb neprekonateľnú konkurenčnú výhodu.


Zaujíma ma viac o vašom tíme