NÁBYTOK DO AMBULANCIE

Vytvoríme vám moderné zdravotnícke priestory, ambulancie a čakárne.

Návrh a výroba certifikovaného a hygienicky nezávadného nábytku.

Kontaktujte nás
viac

VAŠA NOVÁ AMBULANCIA NA MIERU

Moderný nábytok do ambulancie


V Rstudiu nám záleží na kvalite nášho zdravotníctva. V našej ponuke nájdete zariadenie do ambulancií a ordinácií, ktoré spĺňa všetky hygienické normy. Máte špecifické nároky? Nábytok do ambulancie vyrábame na mieru podľa vášho želania a potrieb. Vieme, že lekári majú menej voľného času, preto im zabezpečíme služby od návrhu interiéru až po realizáciu bez akýchkoľvek starostí. Okrem týchto služieb sa postaráme o rozmiestnenie jednotlivého zariadenia ordinácie, pričom kľúčovou je najmä ergonómia priestoru. Vďaka komplexnosti služieb a našej precíznej práci bude vaša nová ambulancia spĺňať normy a požiadavky podľa vašej špecializácie a zároveň bude praktická a dizajnovo doladená.


MÁM ZÁUJEM O NÁBYTOK DO AMBULANCIE

NÁBYTOK DO RECEPCIE

Reprezentatívny prvý dojem


Dominantou každej recepcie je recepčný pult, ktorý je dôležitým kontaktným miestom pre vašich pacientov. Slúži ako uvítacie a zároveň pracovné miesto, preto je dôležitý nielen jeho vzhľad, ale aj funkčnosť. Recepčný pult vám vyrobíme na mieru podľa vašich požiadaviek s dôrazom na ergonómiu priestoru. Vstupné priestory vieme obohatiť aj osobitným 3D logom, ktoré je možné zapracovať do recepčného pultu. Na recepcii by nemala chýbať klientská zóna a v prípade dlhšieho čakania aj pohodlné sedenie. Dizajnové doplnky ako LED podsvietenie recepčného pultu, machová eko stena či dizajnové hodiny vám vizuálne dotvoria a zvýraznia celkový vzhľad interiéru. Neviete si to predstaviť? Radi vám pripravíme 3D návrh, vďaka ktorému vopred uvidíte váš nový priestor.


MÁM ZÁUJEM O ZARIADENIE RECEPCIE

DENNÁ MIESTNOSŤ

Oddychový priestor pre zamestnancov


Vytvárame celok, preto v rámci zariaďovania ambulancií myslíme aj na kvalitné vybavenie ostatných miestností, ktoré by mali byť súčasťou každého pracoviska. Denná miestnosť je priestorom, ktorý slúži lekárom a sestričkám na oddych počas prestávok v práci a načerpanie novej sily. Oddýchnutí a spokojní zamestnanci sú kľúčom k úspechu a vyššej produktivite. Súčasťou dennej miestnosti môžu byť okrem nábytku ergonomické kreslá s odkladacími stolíkmi, sedačky či iné doplnky, ktoré zútulnia priestor. Myslite na komfort a pohodlie svojich zamestnancov na pracovisku a ostatné nechajte na nás. V Rstudiu sa postaráme o kompletné zariadenie zdravotníckych priestorov, kde sa budete vy aj vaši zamestnanci cítiť ako doma.


MÁM ZÁUJEM O NÁBYTOK DO DENNEJ MIESTNOSTI

KUCHYNKA A JEDÁLEŇ

Miestnosť na rannú kávu či obed s kolegami


Spoločné obedy v práci vytvárajú na pracovisku lepšie medziľudské vzťahy. Vašu kuchynku navrhneme s ohľadom na pravidlá ergonómie tak, aby slúžila celému zdravotnému personálu. Radi vám pripravíme 3D návrh vašej kuchynky a zabezpečíme výrobu na mieru podľa vašich požiadaviek a počtu zamestnancov. Vytvoríme vám príjemný priestor pre neformálne stretnutia, kde si vy a vaši zamestnanci radi vypijú rannú kávu či zjedia chutný obed. Jedálenské priestory odporúčame rozdeliť na viacero zón a nábytok vyberať tak, aby zvládol aj väčšie nápory v čase obednej prestávky. Neodmysliteľnou súčasťou kuchynky je aj jedáleň s pohodlným ergonomickým sedením. Navrhneme a zrealizujeme vám kuchynku tak, aby zapadla do celkového konceptu a dizajnu vašich priestorov.


MÁM ZÁUJEM O ZARIADENIE KUCHYNKY

ČAKÁREŇ

Miesto pre vašich pacientov


Pacienti by sa mali vo vašej čakárni cítiť čo najlepšie. Pohodlné sedenie zabezpečia naše lavice do čakárne. Vyrábame ich na mieru v rôznych farebných a materiálových prevedeniach. Oceľová celozváraná konštrukcia zabezpečuje pevné sedenie a dlhú životnosť.  Naše lavice sa postarajú svojim ergonomickým sedadlom o komfortné sedenie. Všetky lavice z našej dielne spĺňajú zvýšené hygienické nároky v zdravotníckych zariadeniach. Lavice dodávame zmontované, pacientom môžete dopriať aj odkladací stolík. Pri zariaďovaní čakárne netreba zabudnúť na vešiak na kabáty, detský kútik či rastliny. Radi vám pomôžeme doladiť priestor, aby sa v ňom vaši pacienti cítili dobre.


MÁM ZÁUJEM O ZARIADENIE ČAKÁRNE

Ambulantné priestory, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Chemosvit a.s.

Svit

POVEDALI O NÁS: "Sme radi, že sme objednali od firmy Rstudio plastové lavičky do čakárne, ktorých oceľová konštrukcia je celozváraná, čo zabezpečuje pevnosť a stabilitu. Vyslovujem veľkú spokojnosť s prevedením, dĺžkou...


Čítať viac

Dolnooravská nemocnica s poliklinikou

Dolný Kubín

POVEDALI O NÁS: "S dodanými plastovými lavicami sme spokojní, konštrukcia lavíc je pevná, plastové sedáky sú taktiež pevné, v chrbtovej časti sa nehojdajú a tým, že kovové nohy v tvare T sú dostatočne dlhé, tým pádom sú...


Čítať viac