LAVICE DO ČAKÁRNE

Hľadáte kvalitné sedenie do svojej čakárne za najvýhodnejšie ceny?

MÁM ZÁUJEMVÝHODY NAŠICH LAVÍC
viac

PLASTOVÉ LAVICE DO ČAKÁRNE

Plastové lavice patria medzi naše najpredávanejšie a nájdete ich skoro v každej čakárni po celom Slovensku. Ide o ideálnu voľbu, ak hľadáte sedenie do čakární, ktoré je ľahké na údržbu. Zdravotne odporúčané ergonomické sedadlo vyrobené z plastu si môžete vybrať z viacerých farebných prevedení. Naše lavice majú spevnenú kovovú celozváranú konštrukciu z ocele, vďaka čomu získate pevné sedenie a dlhú životnosť. Lavice sú vhodné aj v prípade krivých podláh, súčasťou plastových lavíc sú rektifikačné nožičky na dorovnanie nerovnosti podlahy.


VIAC INFO O PLASTOVÝCH LAVICIACH

KOŽENKOVÉ LAVICE DO ČAKÁRNE

Koženkové lavice boli kedysi súčasťou každej čakárne. Vyznačujú sa svojou pohodlnosťou a sú ľahké na údržbu. Čalúnené koženkové lavice vyrábame z kvalitnej a pevnej koženky, ktorá má vysokú životnosť. Vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení. Súčasťou lavice je zdravotne odporúčané ergonomické čalúnené sedadlo. Naše lavice majú spevnenú kovovú celozváranú konštrukciu z ocele.  To vám zabezpečí pevné sedenie a dlhú životnosť. Lavice sú vhodné aj v prípade krivých podláh, súčasťou lavíc sú rektifikačné nožičky na dorovnanie nerovnosti podlahy.


VIAC INFO O KOŽENKOVÝCH LAVICIACH

LÁTKOVÉ LAVICE DO ČAKÁRNE

Látkové lavice dodávame vo viacerých farebných prevedeniach. Sú pohodlné, mäkšie ako plastové či drevené lavice. Nemajú studený povrch, preto sú výbornou voľbou, napríklad do detských ambulancií. Súčasťou lavice je zdravotne odporúčané ergonomické čalúnené sedadlo. Naše lavice majú spevnenú kovovú celozváranú konštrukciu z ocele.  To vám zabezpečí pevné sedenie a dlhú životnosť. Lavice sú vhodné aj v prípade krivých podláh, súčasťou plastových lavíc sú rektifikačné nožičky na dorovnanie nerovnosti podlahy.


VIAC INFO O LÁTKOVÝCH LAVICIACH

DREVENÉ LAVICE DO ČAKÁRNE

Drevené lavice ŠÚ výbornú ekologickú alternatívou do každej ambulancie a čakárne. Drevo je nadčasový materiál , ktory v dnešnej dobe dodá každému priestory sympatický vzhlad. [Nbsp] Ergonomické drevené sedadlo a operadlo lavice ŠÚ vyrobené z lakovanej viacvrstvovej preglejky . Naše lavice maju spevnenie kovový celozváranú konštrukciám z ocele . [Nbsp] To vám zabezpečí pevné sedenie a dlhú životnosť. Lavica ŠÚ vhodné ai v pripade krivých podláh, Súčasti lavice ŠÚ rektifikačné nožičky na dorovnaním nerovnosti podlahy.


VIAC INFO O DREVENÝCH LAVICIACH