Výhody našich lavíc do čakárne

1 . KOVOVÁ CELOZVÁRANÁ KONŠTRUKCIA Z OCELE

Výhodou našej celozváranej konštrukcie je jej pevnosť a dlhodobá životnosť. Naopak, na konštrukcii zmontovanej z viacerých častí, sa môžu skrutky časom uvoľniť, čo spôsobí labilné sedenie.

2. ZOSILNENÁ PEVNOSŤ KONŠTRUKCIE LAVÍC

Sedadlá majú zosilnenú pevnosť, pretože okrem hlavného nosníka, je v prednej časti pod sedadlom ešte jeden nosník navyše. To zabezpečuje pevné sedenie aj v prípade ťažšej váhy. Každé sedadlo má nosnosť 120kg.

3. CHRBÁT OPERADLA NEODIERA STENU ZA ​​LAVICOU

Poškodené steny od opierania sa o opierku chrbta sú už minulosťou. Kovová konštrukcia našich lavíc je za roky skúseností vylepšená a riešená tak, že zadná časť opierky je od steny odsadená.

4. REKTIFIKAČNÉ NOŽIČKY

Nohy našich lavíc majú rektifikačné nožičky na dorovnanie nerovností podláh, čo znamená, že aj v krivých podlahách sa lavica nebude hýbať a vaši pacienti budú stabilne na pevnom podklade.

5. ERGONOMICKÉ SEDADLO A OPERADLO

Ergonomické sedadlo a operadlo je zdravotne odporúčané lekármi po celom svete. Naše lavice vám doprajú počas čakania na vyšetrenie kvalitné a hlavne pohodlné sedenie.

6. VLASTNÁ VÝROBA

Naše lavice vyrábame na mieru, preto vám ich vieme prispôsobiť do akéhokoľvek priestoru. Podľa vašich požiadaviek a potrieb vieme individuálne upraviť rozmery konštrukcie lavíc a vytvoriť atypové riešenie.

7. VIACERÉ PREVEDENIA SEDADLA A OPERADLA

Sedadlo a opierku lavíc si môžete vybrať z viacerých druhov materiálov ako plast, látka, koženka alebo drevo. Materiály ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach. Na vyžiadanie aj iné farby zo vzorkovníka.

8. DVA TVARY NÔH

Kovovú konštrukciu lavice si môžete vybrať v klasickom tvare T alebo v modernom tvare A. Nohy našich lavíc sú dostupné v dvoch farbách, v čiernej RAL farbe 9005 a šedej RAL farbe 9006.

9. ODKLADACÍ STOLÍK NAMIESTO SEDADLA

Ktorékoľvek sedadlo na lavici je možné nahradiť odkladacím stolíkom, pričom cena lavice zostáva nezmenená. Stolíky vyrábame z kvalitnej LDTD v šedej farbe. Na vyžiadanie je možné farbu upraviť.

10. REKLAMNÝ BANNER MEDZI SEDADLOM A OPERADLOM

Na reklamné účely vašej spoločnosti vám na vyžiadanie vyrobíme banner s logom umiestneným medzi sedadlom a operadlom. Banner vyrábame z tvarovaného plechu, na ktorý vám nalepíme akúkoľvek reklamu.

11. MONTÁŽ V CENE

Lavice montujú naši interní odborní technici s kvalitným náradím, čím sa predlžuje ich životnosť. Na lavice poskytujeme záruku 3 roky, avšak môžete sa na nás obrátiť aj po uplynutí tejto lehoty.

12. DODANIE A SERVIS

Lavice doručujeme zákazníkom zabalené v ochrannej fólii, aby sa predišlo možnému poškodeniu pri preprave. Rýchly servis vám zabezpečíme vďaka tomu, že máme naskladnené všetky náhradné diely.

Zaujali vás lavice z našej výroby? Radi dodáme aj vám kvalitné sedenie do čakárne podľa vašich potrieb.

KONTAKTUJTE NÁS