Myslite na pohodlie vašich zamestnancov a pacientov

Súčasťou každého pracoviska sú zamestnanci, bez ktorých by ambulancia nemohla fungovať. Dajte im najavo, že si vážite ich prácu. Majú vo vašej ambulancii priestor na oddych, rannú kávu či zjedenie obeda?

Miesto pre oddych a trávenie spoločného času

Spoločný čas mimo pracovných povinností vytvára lepšie medziľudské vzťahy. Predtým ako začnete s rekonštrukciou, nájdite spôsob, ako vytvoriť priestor pre vašich zamestnancov, kde si budú môcť oddýchnuť od náročnej práce, dopriať si šálku kávy a zjesť v pokoji svoj obed. Malá kuchynka či denná miestnosť by mala byť súčasťou každej ambulancie, kde lekárom záleží na tom, aby sa ich zamestnanci cítili na pracovisku spokojne.

 

Pohodlie pre váš personál a pacientov

Úspechom a snom každého lekára sú spokojní zamestnanci a pacienti. Vieme, že nie je v kompetencii lekára, aby myslel na všetky drobnosti, ktoré túto spokojnosť docielia, preto sme tu my. Komfort vašich zamestnancov a pacientov viete zvýšiť kvalitným a zdravým sedením.

Ergonomické sedadlá pre lepšie sedenie sú dnes súčasťou každého moderného pracoviska. Vybrať si môžete kancelárske stoličky, kreslá pre svoj personál. Praktickou voľbou do ordinácií sú stolíky s oblúčikom a stoličky s jednoduchou možnosťou posunu. Vybrať si môžete aj z výberu lavíc do čakárne, ktoré sa v dnešnej dobe vyrábajú z rôznych materiálov a farieb, takže ich viete ľahko doladiť k zvyšku ambulancie.

TIP OD NÁS: Zlaďte svoju ambulanciu s čakárňou  do jednej farby a dizajnu. Výbornou voľbou sú drevené lavice do čakárne, ktoré vyzerajú dobre v spojení so zelenou farbou a rastlinami. Priestor môžete doladiť drevenými lamelami, spoločne vytvoríte ekologicky vyzerajúcu zdravú miestnosť pre vašich pacientov, v ktorej sa budú zaručene cítiť dobre. Ako bonus je len fakt, že ste použili nadčasový materiál, ktorý vydrží roky a nikdy nevyjde z módy.

V zimných mesiacoch treba myslieť na vešiak, kde si pacienti odložia svoje kabáty. Výborne ukáže aj detský kútik, kde sa môžu deti zabaviť kreslením popri čakaní v rade. V neposlednom rade je dôležité myslieť aj na drobné detaily v podobe rastlín a dekorácií, ktoré spríjemnia pobyt vo vašej ambulancii.