Moderná čakáreň pre pohodlie pacientov

Cesta k lekárovi je pre každého vždy nepríjemná záležitosť. Tráviť voľný čas čakaním v čakárni, ktorá má svoje najlepšie roky za sebou, nepridá na zlepšení nálady. My v Rstudio sme si povedali, že chceme situáciu v zdravotníctve zmeniť. Prečo by sa nemohli pacienti cítiť v čakárni príjemne, útulne a pohodlne?

Toto sú tri body, vďaka ktorým dokážeme zmeniť stanovisko pacientov k čakárňam na Slovensku:

  • Pohodlné zdravé sedenie
  • Praktické dekorácie a doplnky
  • Nové farby a materiály

 

Zdravé ergonomické sedenie

Základom každej čakárne je sedenie. Pri čakaní je dôležité, aby pacienti sedeli na pohodlnom povrchu. Vyrábame lavice do čakárne na mieru, ale aj samostatné kresielka, ktoré dodajú čakárni moderný a nevídaný vzhľad.

Lavice do čakárne vyrábame v štyroch materiálových verziách a v niekoľkých farebných prevedeniach. Plastové lavice sú najpredávanejšími a vidieť ich vo väčšine zdravotníckych zariadení. Koženkové lavice, ktoré sú pohodlnejšie a dokážu ponúknuť praktickosť pri údržbe, rovnako ako plastové. Látkové lavice sú ideálnym riešením pre starších pacientov alebo deti, nie sú chladné, ponúkajú komfortné sedenie a pôsobia útulne. Poslednou verziou sú nezvyčajné drevené lavice, kde je v hlavnej úlohe drevo ako nadčasový kvalitný materiál.

Naše lavice do čakárne vyrábame na mieru podľa predstáv klienta. Ich súčasťou môžu byť aj odkladacie stolíky, ktoré ocenia mamičky s deťmi, ľudia, ktorí si u lekára radi čítajú alebo vybavujú pracovné záležitosti.

Ponúkame ergonomické sedadlo a operadlo, ktoré sa postará o zdravé sedenie pre vašich pacientov aj v prípade, že budú musieť vo vašej čakárni stráviť dlhší čas. Oceľová celozváraná konštrukcia zabezpečuje pevné sedenie a dlhú životnosť. Všetky lavice z našej dielne spĺňajú zvýšené hygienické nároky v zdravotníckych zariadeniach. Lavice dodávame zmontované, takže s nimi nemáte žiadnu starosť.

Dekorácie a doplnky do čakárne

Čakáreň nie s len lavice do čakárne, je potrebné myslieť na potreby pacientov a zamerať sa aj na estetickú stránku, aby sa cítili čo najlepšie.

Jednou zo základných vecí, ktorú odporúčame do každej modernej čakárne, je vešiak na kabáty. Chýbať by nemal ani detský kútik, a to nielen v čakárňach, kde sa deti očakávajú, lebo ide o detských lekárov. Deti si so sebou berú mnohí rodičia aj k iným lekárom a takýto prvok určite ocenia.

Zeleň by mala byť súčasťou každej miestnosti, v ktorej trávime čas. Dokáže čistiť ovzdušie, čo je v prípade zdravotníckych priestorov, kde sa nachádza mnoho bacilov, priam nevyhnutné. Priestoru dodá farbu a pacientov upokojí. Vybrať si môžete aj dizajnové zasadenie do kvetináčov ako súčasť sedenia alebo machovú stenu, kde sa dá umiestniť aj logo zariadenia.

Farebné zladenie

Na výber máme mnoho farieb lavíc i kresiel do čakárne. Radi ich zladíme aj s logom vášho zariadenia, či s farbou ambulancie. Všetko bude spolu ladiť a pôsobiť domyslene.

Ak máte záujem o naše lavice do čakárne alebo kompletné zariadenie ambulancie, radi vám pripravíme vizualizáciu alebo 3D-návrh pre lepšiu predstavu o vašej budúcej modernej čakárni.

KONTAKTUJTE NÁS